)">
Aktualności
Katowice Nightskating
Katowice Nightskating
29.06.2015

02.07.2015 o godzinie 20:00 odbędzie się trzeci w sezonie Nightskating Katowice. 02 lipca zwierzaki przejadą ulicami Katowic oraz alejkami Parku Śląskiego i odwiedzą swoich przyjaciół w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym gdyż tematem przewodnim przejazdu są właśnie zwierzęta. Zachęcamy wszystkich do przebrania się za zwierzęta i wzięcia udziału w imprezie, dla najlepiej przebranych uczestników przewidujemy nagrody ufundowane przez naszych partnerów!

Trasa przejazdu

Długość trasy to około 17 kilometrów. Przejazd rozpocznie się o godzinie 20.00 na placu przy Pomniku Powstańców Śląskich, następnie przejazd pojedzie ulicami Korfantego, Słoneczna Pętla, Korfantego, Gnieźnieńska, Józefowska, Szczecińska, Krzyżowa, Bukowa, Złota, wjazd do Parku Śląskiego, wjazd do ZOO, promenada Generała Zientka, przerwa przy hali widowiskowej Kapelusz, około 15 minut, promenada Generała Zientka, alej Klonowa, aleja Leśna, Aleja Planetarium, Złota, Bukowa, Krzyżowa, Szczecińska, Józefowska, Słoneczna, Kazimiery Iłłakowiczówny, Misjonarzy Oblatów, Stęślickiego, Chorzowska, plac przy Pomniku Powstańców Śląskich — zakończenie przejazdu w okolicach godziny 22.30. Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Dla wszystkich, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności instruktorzy szkółki rolkowej Inline Academy.pl będą od godziny 19:00 prowadzili darmowe warsztaty z hamowania i skręcania na rolkach, warsztaty prowadzone będą na placu przed spodkiem.

Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

Czy wiesz że