Konkursy
Bioróżnorodność województwa śląskiego w obiektywie
Bioróżnorodność województwa śląskiego w obiektywie
12.07.2017
Czas wakacji sprzyja wędrówkom i wycieczkom, ale żeby odkryć prawdziwe piękno przyrody wcale nie trzeba daleko wyjeżdżać. Wystarczy tylko dobrze się przyjrzeć, by odkryć niejeden malowniczy zakątek w okolicy.

Spacer do pobliskiego parku? Przy odrobinie cierpliwości może uda się wytropić wyjątkowe zwierzęta albo odnaleźć rzadkie rośliny. A może to te pospolite gatunki są według Ciebie najpiękniejsze? Piękno przyrody zaklęte jest przecież w chwili… szum wiatru, gra świateł i cieni… A gdyby tak zamknąć je w fotografii i zatrzymać na dłużej?

By utrwalić Wasze wspomnienia i pokazać wyjątkową urodę śląskiej przyrody zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Bioróżnorodność województwa śląskiego w obiektywie”. Fotografie przedstawiające przyrodę naszego regionu zgłaszać można w trzech niezależnych kategoriach: 1. Krajobrazy (siedliska naturalne), 2. Rośliny i grzyby, 3. Zwierzęta. Prace należy przesłać pocztą lub dostarczyć do sekretariatu Śląskiego Ogrodu Zoologicznego osobiście najpóźniej do 1 września 2017 r. do godz. 15.00.

Jury wyłoni zwycięzców, którzy otrzymają przyrodnicze nagrody, m.in. roczne karnety wstępu do naszego zoo! Wybrane prace będzie można zobaczyć na wyjątkowej wystawie, pokazującej jak bogata jest bioróżnorodność województwa śląskiego.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich fotografujących!
Przed zgłoszeniem prac do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Zapraszamy! I życzymy powodzenia w wędrówkach z aparatem!


Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową
Czy wiesz że